Digitālā nedēļa 2019 “Zemgalē”
Digitālā nedēļa 2019 “Zemgalē”

RCB filiālbibliotēka “Zemgale” (Graudu ielā 59A) Digitālās nedēļas 2019 laikā no 26. līdz 29.martam aicina uz individuālo konsultāciju dienām par dažādām tēmām un to e-resursiem: par Latvijas dabu, Valsts ieņēmumu dienesta pakalpojumiem, veselības pakalpojumiem e-vidē, kā arī e-grāmatām un Rīgas Centrālajā bibliotēkā pieejamajām datubāzēm.

Lasītāju viedoklis ir svarīgs! Aptauja
Lasītāju viedoklis ir svarīgs! Aptauja

Lai uzlabotu bibliotēkas sistēmas darbību un sniegtu tās lasītājiem pēc iespējas kvalitatīvāku pakalpojumu, sistēmas veidotāji lūdz Jūs atbildēt uz 7 jautājumiem. Aptaujas aizpildīšana neaizņems vairāk par 10 minūtēm: https://goo.gl/forms/Co6yFh1rHMTVaEGY2.

Lielās dienas ieskandināšana RCB
Lielās dienas ieskandināšana RCB

15.martā plkst. 18.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas (Brīvības ielā 49/53) 2.stāvā, Lasītāju zālē notiks Latvijas Dievturu sadraudzes ikmēneša sanāka. Šai reizē, atbilstoši gadalaikam un Saules ritam aicinām uz Lielās Dienas ritu ieskandēšanu “Saulīte, māmiņa, spīguļoj, spīguļoj!”.

Mākslas un radošo darbu izstādes martā

Mākslas un radošo darbu izstādes RCB un filiālbibliotēkās 2019.gada martā.

Lekcija par E-veselību
Lekcija par E-veselību

Kampaņas “Digitālā nedēļa 2019” ietvaros Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) š.g. 27.martā plkst.15.30 notiks izglītojoša lekcija iedzīvotājiem par E-veselībā pieejamajiem pakalpojumiem un to izmantošanu.

Pēcpusdiena „Dzeja pavedina mūziku”
Pēcpusdiena „Dzeja pavedina mūziku”

RCB Juglas filiālbibliotēkas neformālais klubiņš „Juglas aicinājums” (Brīvības gatvē 430a) š.g. 13. martā plkst. 16.00 aicina uz pēcpusdienu „Dzeja pavedina mūziku”.

„Papīra burti” „Pūcē”
„Papīra burti” „Pūcē”

RCB filiālbibliotēkā ”Pūce” (Andreja Saharova ielā 35) līdz 31.maijam skatāma Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde „Papīra burti”.

Grāmatas “Harizmātiskais mistiķis. Kā paveikt neiespējamo?” atvēršana
Grāmatas “Harizmātiskais mistiķis. Kā paveikt neiespējamo?” atvēršana

22.martā plkst.17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) notiks Ginta Barkovska grāmatas “Harizmātiskais mistiķis. Kā paveikt neiespējamo?” atvēršanas pasākums.

Uzmanību! Svarīgi!
Uzmanību! Svarīgi!

Ziņas par izmaiņām bibliotēku darba laikā un citi paziņojumi.

Kā būt radošam? Saruna ar Indaru Kraģi
Kā būt radošam? Saruna ar Indaru Kraģi

Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības iela 49/53, 2.stāvā) 14.martā plkst.18.00 piedāvā izglītojošu sarunu ar grāmatas “Radošums un kritiskā domāšana” autoru, izglītības vadības maģistru Indaru Kraģi.

Rīgas Centrālā bibliotēka

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi pārlūkojot šo mājaslapu lasīt vairāk.

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna . Nepiekrītu, dzēst manas sīkdatnes

Aizvērt