8. maijā RCB Pļavnieku filiālbibliotēkā (Salnas iela 8) tika atklāta mākslinieces Elīzas Māras pirmā personālizstāde “Izšūtās mikrorajona realitātes”.
Laikmetīgā izšuvuma izstādē ir iespējams aplūkot darbus, kas veltīti galvenokārt mikrorajonu arhitektūrai. Izstāde apskata arī vides un estētikas mijiedarbības jautājumu. Elīza Māra ir laikmetīgā izšuvuma māksliniece un dizainere, kura savā daiļradē apvieno vizuālo mākslu un kultūras mantojuma interpretācijas.
“Tā ir privilēģija savu pirmo personālizstādi Rīgā rīkot Pļavnieku mikrorajona kopienas centrā – bibliotēkā, kas atrodas unikālā lokācijā starp divām daudzdzīvokļu ēkām. Šī ir īstā vieta, kur vide un mani izšuvumi ir absolūtā saderībā, un viens otru papildina,” uzsver Elīza Māra.
Izstāde RCB Pļavnieku filiālbibliotēkā ir apskatāma līdz 30. jūnijam bibliotēkas darba laikā P, T, Pk: 10.00–18.00, O, C: 11.00–19.00, S: 10.00–17.00. Kontaktinformācija: tālr. 67037339.