Šīs tīmekļvietnes pārzinis ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības Rīgas Centrālā bibliotēka, tālr.: 67037121, e-pasts: rcb@riga.lv. 

Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas Jūsu tīmekļvietnes pārlūkā apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas tīmekļvietnē apmeklējat, lai saglabātu Jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus tīmekļvietnes pārlūkošanas laikā.

Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats 

Šī tīmekļvietne, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļvietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Sīkāk par nolūkiem skatīt tabulā, kur uzskaitītas sīkdatnes.

Sīkdatņu veidi un to pielietojums

Mēs izmantojam savā tīmekļvietnē tikai nepieciešamās tehniskās sīkdatnes.

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās Jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļvietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz Jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Mūsu tīmekļvietnēs lietoto sīkdatņu saraksts

Resursa adrese: rcb.lv

SīkdatneKategorijaAprakstsDerīguma termiņš
euCookieNepieciešamaNosaka vai lietotājs ir apstiprinājis sīkdatņu izvietošanas informatīvo paziņojumu.30 dienas
letsmt-term-corpusNepieciešamaTiek uzstādīta ja tiek izmantoti mašīntulkošanas rīki uz krievu vai angļu valodām.Tikai lapas aplūkošanas laikā
letsmt-translation-systemNepieciešamaTiek uzstādīta ja tiek izmantoti mašīntulkošanas rīki uz krievu vai angļu valodām.Tikai lapas aplūkošanas laikā

Resursa adrese: laikraksti.rcb.lv

SīkdatneKategorijaAprakstsDerīguma termiņš
fuelcidNepieciešamaNodrošina mājaslapas sesijas pārvaldību. 2 stundas

Resursa adrese: katalogs.rcb.lv

SīkdatneKategorijaAprakstsDerīguma termiņš
ASP.NET_SessionIdNepieciešamaNodrošina mājaslapas sesijas pārvaldību. Tikai lapas aplūkošanas laikā 
ok_cookiesNepieciešamaNosaka vai lietotājs ir apstiprinājis sīkdatņu izvietošanas informatīvo paziņojumu.30 dienas
__atuvcNepieciešamaNodrošina dalīšanās pogas darbību atverot kādu no grāmatām. 30 dienas
__atuvsNepieciešamaNodrošina dalīšanās pogas darbību atverot kādu no grāmatām. 30 dienas

Attiecībā uz “nepieciešamajām” sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu minēto tīmekļvietņu satura attēlošanu, lai Jūs varētu pierakstīties tīmekļvietnē un saņemt kvalitatīvu pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi. 

Turpinot lietot vietni, tās lietotājs akceptē, ka sīkdatnes tiks uzkrātas un izmantotas. Savu piekrišanu
lietotājs jebkurā laikā var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Rīgas Centrālā bibliotēka neatbild par tīmekļa vietnē ievietotām saitēm uz trešo personu tīmekļa vietnēm.

Politikas izmaiņas

Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Rīgas Centrālā bibliotēkas sīkdatņu politiku, kas aprakstīta šajā dokumentā, vai sazināties ar datu aizsardzības speciālistu dac@riga.lv.

Mums ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas tīmekļvietnē. 

Datu aizsardzības speciālists ir Rīgas domes Datu aizsardzības un informācijas tehnoloģiju drošības centrs, adrese: Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1007, e-pasts dac@riga.lv