1800. gadu beigās zemes īpašumu Čiekurkalnā nopērk Mārtiņš Tiltiņš (dzimis 1865. gadā) no Cēsu rajona Līgatnes ciema, kurš ir precējies ar Līzi Ozoli (dzimusi 1871. gadā) no Krimuldas rajona Inciema. Abi ir jauni un spēcīgi, abiem ir vecāku doti līdzekļi kā mantojuma daļa. Tiek celta neliela mājiņa, iegādāti mājlopi, arī gotiņa.

1896. gadā piedzimst dēls Eduards, bet 1908. gadā meita Malvīne, kas paliek vienīgais bērns ģimenē, jo Eduards iestājas Kurzemes Latviešu strēlnieku rotā un 1917. gada 12. janvārī krīt kaujā pie Ložmetējkalna. Bet Malvīnes dzīve rit mierīgi un interesanti. Bieži tiek apciemoti mātes radi Inciemā, jaunieši dodas pāri Gaujai uz Līgatni, kur kādā ballē Līgatnes Tautas namā Malvīne iepazīstas ar kara skolas audzēkni Artūru Puriņu. 1931. gadā tiek svinētas abu kāzas. Viņiem ir trīs bērni.

Sākas karš, un kara beigās Artūrs nokļūst Vācijā, vēlāk ASV. Padomju laiks Malvīnei ir grūts. Viņas tēvs ir miris, mātei jau pāri 70 gadiem. Māte ir čakla un rosīga, tomēr uzturēt saimniecību abām sievietēm ir grūti. Malvīne ar Artūru vairs nekad nesatikās. Abi nodzīvoja ilgu mūžu. Artūrs sievai rakstīja neskaitāmas vēstules, taču ne sievu, ne kādu citu radinieku vēstules nesasniedza. Nepienāca ziņas arī no Sarkanā Krusta, kur pēc palīdzības bija vērsusies Artūra ģimene Latvijā.

Malvīne mira 1991. gadā, kad jau bija sācies PSRS sabrukums. Malvīne nekad nebija atzinusi padomju varas likumību Latvijā. Viņa bija stingri pārliecināta par PSRS ekonomikas nespēju eksistēt.